PANAUDOJIMO GALIMYBĖS:
Profesionalus sauso/šlapio siurbimo dulkių siurblys, skirtas profesionaliam darbui statybose, automobilių servise, gamybos įmonėje.
Kontaktai pasiteiravimui:
235.00 €
| Galingumas | 1000 W |
| Įtampa | 220-240 V |
| Bako talpa | 35 l |
| Vakuumas | 2020 mmH2O |
| Siurbimo kiekis | 1869 l/min |
| Garso lygis | 74 dB(A) |
| Siurbimo galia | 4,6 AMP |
| Laido ilgis | 7 m |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 470x450x800 mm |
| Svoris | 13 kg |
PANAUDOJIMO GALIMYBĖS:
Profesionalus sauso/šlapio siurbimo dulkių siurblys, skirtas profesionaliam darbui statybose, automobilių servise, gamybos įmonėje.
Kontaktai pasiteiravimui:
| Gamintojas | Nilfisk |
|---|