PANAUDOJIMO GALIMYBĖS:
Profesionalus sauso/šlapio siurbimo dulkių siurblys, skirtas profesionaliam darbui statybose, automobilių servise, gamybos įmonėje.
Kontaktai pasiteiravimui:
540.00 €
| Įtampa | 220-240 V |
| Galingumas | 3000 W |
| Bako talpa | 75 l |
| Variklio greičiai | 3 |
| Susiurbimo kiekis | 3540 l/min |
| Vakuumas | 2280 mmH2O |
| Triukšmo lygis | 79 dB(A) |
| Laidos ilgis | 8 m |
| Svoris | 28 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 630x590x990 |
PANAUDOJIMO GALIMYBĖS:
Profesionalus sauso/šlapio siurbimo dulkių siurblys, skirtas profesionaliam darbui statybose, automobilių servise, gamybos įmonėje.
Kontaktai pasiteiravimui:
| Gamintojas | Nilfisk |
|---|