Profesionali, kompaktiška bei mobili grindų plovimo mašina, skirtas kasdieninei patalpų priežiūrai. Puikiai tinka plauti nedideles patalpas, servisus, degalines, restoranus.
Profesionali, kompaktiška bei mobili grindų plovimo mašina, skirtas kasdieninei patalpų priežiūrai. Puikiai tinka plauti nedideles patalpas, servisus, degalines, restoranus.

| Baterijų įtampa (V) | 2x12V/29Ah/C5 |
| Našumas teorinis /praktinis | 750 m2/h |
| Šepečio / plovimo diametras | 380 mm |
| Brauklių / siurbimo plotis | 490 mm |
| Švaraus/purvino vandens talpa | 15/15 l |
| Šepečio slėgis | 20 kg |
| Šepečio sukimosi greitis | 150 rpm |
| Šepečio variklio galia | 250 W |
| Triukšmo lygis | 68 dB(A) |
| Vakuumo siurblio galia | 300 W |
| Vakuumas | 800 mmH2O |
| Akumuliatoriaus skyriaus matmenys | 262x196x175 mm |
| Max. nuolydis | 2 % |
| Mašinos svoris | 60 kg |
| Ilgis x plotis x aukštis | 780x415x590 mm |