29,100.00 €
| Įtampa | 36 V |
| Našumas teorinis / praktinis | 7310 / 5120 m²/h |
| Plovimo plotis | 860 mm |
| Šepečių tipas ir kiekis | 2 disc |
| Šepečio dydis | 2 × 430 mm |
| Šepečio variklio galia | 750 W |
| Švaraus / purvino vandens talpa | 140 / 147 l |
| Siurbimo brauklių plotis | 860 mm |
| Vakuumo turbinos galia | 825 W |
| Pavaros variklis | 1200 W |
| Maks. greitis | Iki 8,5 km/h |
| Važiavimo nuolydis | 18 % (DEG) |
| Valymo nuolydis | 12 % |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1590 × 950 × 1460 mm |
| Apsisukimo aplink ašį plotis | 168 cm |
| Svoris | 640 kg |
| Darbinis svoris | 848 kg |
| Maks. šepečio slėgis | 230 / 160 / 1385 / 80 lbs |
| Šepečio greitis | 250 RPM |
| Akumuliatorių skyrius (I × P × A) | 629 × 555 × 435 mm |
| Triukšmo lygis | 61 ±3 dB(A) |
| Šepečio slėgis | 104 / 72 / 52 / 38 kg |
Išankstinis užsakymas
| Gamintojas | Nilfisk |
|---|