Kontaktai pasiteiravimui:
7.10 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 300 x 200 x h165 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 230/260 x 130/160 x h160 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 6 |
| Svoris (kg) | – |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Liko tik 1
Kontaktai pasiteiravimui:
| Išmatavimai | 30 × 20 × 16.5 cm |
|---|---|
| Išoriniai matmenys | 300x200x165 mm |
| Vidiniai matmenys | 230/260×130/160×160 mm |
| Talpa | 6 l |
| Paskirtis | nemaistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | juoda |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |