Kontaktai pasiteiravimui:
22.17 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 800 x 400 x h410 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 700/730 x 325/350 x h405 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 100 |
| Svoris (kg) | – |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Išmatavimai | 80 × 40 × 41 cm |
|---|---|
| Išoriniai matmenys | 800x400x410 mm |
| Vidiniai matmenys | 700/730×325/350×405 mm |
| Talpa | 100 l |
| Paskirtis | nemaistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | juoda, geltona |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |