Kontaktai pasiteiravimui:
19.45 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 600 x 400 x h320 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 565 x 360 x h310 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 60 |
| Svoris (kg) | 2.55 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 2.55 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 60 × 40 × 32 cm |
| Išoriniai matmenys | 600x400x320 mm |
| Vidiniai matmenys | 565x360x310 mm |
| Talpa | 60 l |
| Paskirtis | maistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | pilka |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |