Kontaktai pasiteiravimui:
15.82 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 600 x 400 x h275 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 565 x 360 x h265 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 50 |
| Svoris (kg) | 2.01 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 2.01 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 60 × 40 × 27.5 cm |
| Išoriniai matmenys | 600x400x275 mm |
| Vidiniai matmenys | 565x360x265 mm |
| Talpa | 50 l |
| Paskirtis | maistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | pilka |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |