Kontaktai pasiteiravimui:
12.73 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 600 x 400 x h170 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 565 x 360 x h160 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 30 |
| Svoris (kg) | 1.87 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 1.87 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 60 × 40 × 17 cm |
| Išoriniai matmenys | 600x400x170 mm |
| Vidiniai matmenys | 565x360x160 mm |
| Talpa | 30 l |
| Paskirtis | maistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | pilka |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |