Kontaktai pasiteiravimui:
Price range: 3.41 € through 6.87 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 600 x 400 x h110/165 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 565 x 365 x h110/145 |
| Medžiaga | – |
| Talpa (L) | 31 |
| Svoris (kg) | 1.26 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | N/A |
|---|---|
| Išmatavimai | 60 × 40 × 16.5 cm |
| Išoriniai matmenys | 600x400x110/165 mm |
| Vidiniai matmenys | 565x365x110/145 mm |
| Talpa | 31 l |
| Paskirtis | maistinis (-ė) |
| Tipas | perforuotas (-a) |
| Spalva | juoda, balta |
| Kilmės šalis | Lenkija |