Kontaktai pasiteiravimui:
| Talpa | 10 l |
| Svoris | 250 g |
| Aukštis (be kamštelio) | 335 +/-4 mm |
| Plotis | 195 +/-3 mm |
| Ilgis | 295 +/-4 mm |
| Kamštelis | Ø 38 mm |
| UN sertifikatas* | ne |
| Dekoravimas | ofsetinė spauda, IML (taikomas MQO) |
| Spalva | bespalvis |
| Kiekis paletėje | 120 vnt. |
| Kiekis pakuotėje | 24 vnt. |
*UN sertifikuota pakuotė – tai pakuotė, naudojama pavojingoms medžiagoms, tokioms kaip pesticidai, agresyvios cheminės, degios ar toksiškos medžiagos. UN pakuotė griežtai tikrinama, siekiant užtikrinti saugų tokių prekių gabenimą ir išvengti tokių medžiagų poveikio žmonėms, gyvūnams, namams ir gamtai rizikos.
Kontaktai pasiteiravimui:
| Spalva | bespalvis |
|---|---|
| Kilmės šalis | Lenkija |