Kontaktai pasiteiravimui:
Price range: 53.24 € through 58.08 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 800 x 1200 x h140 |
| Statinė apkrova (kg) | 4000 |
| Dinaminė apkrova (kg) | 1200 |
| Medžiaga | PE |
| Svoris (kg) | 8.1 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Ne |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 8.1 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 80 × 120 × 14 cm |
| Išoriniai matmenys | 800x1200x140 mm |
| Statinė apkrova | 4000 kg |
| Dinaminė apkrova | 1200 kg |
| Dizainas | su kojelėmis |
| Paskirtis | nemaistinis (-ė) |
| Tipas | perforuotas (-a) |
| Spalva | juoda, raudona, mėlyna, žalia |
| Kilmės šalis | Italija |