Kontaktai pasiteiravimui:
21.78 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 600 x 800 x h140 |
| Statinė apkrova (kg) | 3000 |
| Dinaminė apkrova (kg) | 600 |
| Medžiaga | RPE |
| Svoris (kg) | 3.2 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Ne |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 3.2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 60 × 80 × 14 cm |
| Išoriniai matmenys | 600x800x140 mm |
| Statinė apkrova | 3000 kg |
| Dinaminė apkrova | 600 kg |
| Dizainas | su kojelėmis |
| Paskirtis | nemaistinis (-ė) |
| Tipas | perforuotas (-a) |
| Spalva | juoda |
| Kilmės šalis | Italija |