Kontaktai pasiteiravimui:
Price range: 33.10 € through 67.00 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 1000 x 1200 x h140/165 |
| Statinė apkrova (kg) | 1500 |
| Dinaminė apkrova (kg) | 600 |
| Medžiaga | RPE |
| Svoris (kg) | 6.3-9.54 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Ne |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 6.3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 × 120 × 14 cm |
| Išoriniai matmenys | 1000x1200x140 mm, 1000x1200x165 mm |
| Statinė apkrova | 1500 kg |
| Dinaminė apkrova | 600 kg |
| Dizainas | su kojelėmis, su slidėmis (pavažomis) |
| Paskirtis | nemaistinis (-ė) |
| Tipas | perforuotas (-a) |
| Spalva | juoda |
| Kilmės šalis | Italija |