Kontaktai pasiteiravimui:
30.37 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 800 x 1200 x h135 |
| Statinė apkrova (kg) | 1500 |
| Dinaminė apkrova (kg) | 600 |
| Medžiaga | RPE |
| Svoris (kg) | 4.8 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Ne |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 4.8 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 80 × 120 × 13.5 cm |
| Išoriniai matmenys | 800x1200x135 mm |
| Statinė apkrova | 1500 kg |
| Dinaminė apkrova | 600 kg |
| Dizainas | su kojelėmis |
| Paskirtis | nemaistinis (-ė) |
| Tipas | perforuotas (-a) |
| Spalva | juoda |
| Kilmės šalis | Italija |