Kontaktai pasiteiravimui:
67.25 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 800 x 600 x h550 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 675/730 x 490/540 x h545 mm |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 100 |
| Svoris (kg) | – |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Išmatavimai | 80 × 60 × 55 cm |
|---|---|
| Išoriniai matmenys | 800x400x410 mm, 800x600x550 mm |
| Vidiniai matmenys | 675/730×490/540×545 mm |
| Talpa | 200 l |
| Paskirtis | nemaistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | juoda, geltona |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |