Kontaktai pasiteiravimui:
| Išoriniai matmenys (mm) | 400 x 300 x h100 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 365 x 262 x h90 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 9 |
| Svoris (kg) | 0.765 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 0.765 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 40 × 30 × 10 cm |
| Išoriniai matmenys | 400x300x100 mm |
| Vidiniai matmenys | 365x262x90 mm |
| Talpa | 9 l |
| Paskirtis | maistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | pilka |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |