Kontaktai pasiteiravimui:
11.33 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 400 x 300 x h320 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 365 x 262 x h310 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 32 |
| Svoris (kg) | 1.71 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 1.71 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 40 × 30 × 32 cm |
| Išoriniai matmenys | 400x300x320 mm |
| Vidiniai matmenys | 365x262x310 mm |
| Talpa | 32 l |
| Paskirtis | maistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | pilka |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |