Kontaktai pasiteiravimui:
8.17 €
| Išoriniai matmenys (mm) | 400 x 300 x h140 |
| Vidiniai matmenys (mm) | 365 x 262 x h130 |
| Medžiaga | PP |
| Talpa (L) | 12 |
| Svoris (kg) | 1.0 |
| Tinkamas sąlyčiui su maistu | Taip |
| Kiekis paletėje (vnt.) | – |
Kontaktai pasiteiravimui:
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 40 × 30 × 14 cm |
| Išoriniai matmenys | 400x300x140 mm |
| Vidiniai matmenys | 365x262x130 mm |
| Talpa | 12 l |
| Paskirtis | maistinis (-ė) |
| Tipas | vientiso liejimo |
| Spalva | pilka |
| Medžiaga | polipropilenas (PP) |
| Kilmės šalis | Italija |